טיולים ופעילויות שנוגעות באמת של הלב שלנו

דרך הלב היא תפישה הוליסטית שפותחה על ידי יזהר הס להגדלת איכות החיים  באמצעות טיולים אירועים וסדנאות. טיולים שיוצרים ומגלים את המשמעות האמת והיופי בחיינו  דרך הלב ובישראל.

ימי גיבוש, ימי הולדת,  סדנאות לארגונים, טיולים רוחניים. והעיקר מסעות שמגיעים פנימה ומאירים ומעוררים את הנשמה והנפש שלנו. מגדילים את היותנו אנשים טובים, תורמים לעולם לארגון ולמשפחה ותורמים בעשיית חיינו למסע נהדר מסע דרך הלב.

מסעות  עומק ייחודיים בהתאמה אישית אל מקומות ודרכים לגדילה. סדנאות ומפגשים להשראה צמיחה  וידיעה. באמצעות ידע עתיק, הדרכה  ארגוניות ורוחניות עוברים המשתתפים תהליך של העצמה וחיבור  לעצמם, לחבריהם ולמרחב בו הם נמצאים ובוחרים לפעול. דרך הלב פיתחה תפישה שארגונים רבים מוצאים כמשמעותית לצמיחה והתפתחות,  דרכי פעולה חדשות, חיבור בין אנשים, חיי יעוד,  יצירתיות ואמונה. אנו מקבלים מכתבים ושיחות מאנשים שמספרים לנו על שינוי אמיתי וחיובי בחייהם בעקבות פעילות דרך הלב.
אנו פוגשים אנשים עם דרך חיים חדשה שגילו בסדנאות ובמסעות.

דרך הלב תורמת למשתתפים בפעילותיה על ידי ידיעה מעצימה שחושפת למימדים גבוהים של חוכמה ומשמעות. דרך הלב מציעה מפגש ומסע עם עצמנו ועם השטח בו פועלים אנשים וכוחות מעוררי השראה. מפגש עם אנשים אלו, כולל עם עצמנו, יכול להיות חוויה  מעצימה ומשנה חיים.

יזהר עם חומיאל

יזהר הס

יוצר סדנאות וטיולי דרך הלב

דרך הלב נוסדה בשנת 1999 על ידי יזהר הס.
יזהר הנו מדריך טיולים בכיר. בוגר האוניברסיטה העברית בפילוסופיה וספרות, מתמחה בלימוד טכניקות ותפישות רוחניות של המזרח הרחוק ומנחה ויוצר סדנאות התפתחות רבות בישראל ובעולם.
מורה ותלמיד בשדה המחשבה והרוחניות היהודית העתיקה והמתחדשת.
במהלך שירותו הצבאי כמפקד 'יחידת ההסברה הרובע היהודי' בעיר העתיקה ירושלים, שם החל לגבש תפישת הדרכה חדשה עמוקה ורוחנית לתחום המסעות והטיולים.

דרך הלב עונה על הצמא לגעת ולהבין את המציאות ולהתחבר לדרך האמיתית בה דברים פועמים מפעימים ועובדים. יזהר יצר את דרך הלב להעצמת והטבת איכות והחיים כמסע וחיבור חי ומשמח בין האדם לבין מעגלי חייו.

בניוזלטר תמצאו המלצות לטיולים, שיתופים מהבלוג, סרטונים על ארץ ישראל ועוד.. הצטרפו אלינו!

קפה מרווה

let's save the world together